Casa Condominio Guilhermina Pg
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Condominio Guilhermina Pg Praia Grande gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az egy 7 perces sétára található Praca das Americas. Az 1 fürdőszobás villa legfeljebb 6 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Praia Grande 2 km-re, míg a Neptune statue nagyjából 5 km-re van a Praia Grande városi nyaralótól. A családos turisták élvezni fogják a Parks & Games közelségét, amely csaknem egy 10 perces autóútra található.
A vendégek a Big Bug Pizzaria étteremben vacsorázhatnak, amely 250 méterre található.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Condominio Guilhermina Pg milyen messze van a Congonhas repülőtértől?
A Congonhas repülőtér és a Casa Condominio Guilhermina Pg között 70 km távolság van. - ❓
A Casa Condominio Guilhermina Pg biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Condominio Guilhermina Pg Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Condominio Guilhermina Pg konyhával berendezett?
A Casa Condominio Guilhermina Pg felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
A nyaraló fogad háziállatokat?
A nyaraló nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Praia Grande nevezetességei közé tartozik a Neptune statue és a Praia do Forte, amelyek 5 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Litoral Plaza Shopping (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.